27 Nisan 2020 Pazartesi

Ucuz Otomatik Vites Araba Önerileri - Nisan 2020

  Hiç yorum yok
Selam arabasever dostlarım, bu makalemizde ucuz otomatik vites araba tavsiyeleri listesi hazırlayacağız sizler için. Umarım bu makale işinize yarar ve istediğin arabayı alırsınız.

KAZALI ARABA NASIL ANLAŞILIR ?
15 BİN TL ARABA ÖNERİLERİ


Bu liste hazırlanırken araba segmentlerine bakılmamıştır, b segmenti de olabilir d segmentide. Fiyat aralığı ise 10 bin - 25 bin arası tutulmuştur. Yani ucuz otomatik arabalar listelenmiştir.

Belli başlı sitelere giderek bizim aradığımız şekilde arama yaparak ulaşabilirsiniz bu arabalara. Şimdi listemize geçebiliriz.

1 - MAZDA 626 

Bu fiyata alabileceğiniz hem konforlu hemde sorunsuz sayılabilecek arabalardan biridir. Sonuçta markası Mazda ve pek sorun çıkartmayan bir firma. Arabamız 4 vites otomatik bir şanzumana sahiptir. Eski model oldukları için alırken çürüklere dikkat ediniz.


2 - MAZDA 323

Yukarıda 626 hakkında ne söylediysem 323 içinde geçerlidir. 626'ya göre daha alınabilecek bir arabadır.


3 - SUZUKİ SWİFT

B segment olan aracımız en ucuz otomatik vites arabalardan birisidir. 3 ileri otomatik vitese sahip olan aracımız sorunsuzluğu ile bilinen bir araba ve markadır.


4 - HONDA CİVİC

Honda markasının ne kadar sorunsuz ve uzun yıllar kullanılabilir bir marka olduğunu duymayan kalmamıştır galiba. Bütçeyi biraz aşsa da kesinlikle bu modele bir göz gezdirin derim.


5 - HYUNDAİ ACCENT

Ülkemizde eskiden en sevilen ve en çok tercih edilen arabalarından biri olan Hyundai Accent'in otomatik vitesli modellerini de bu fiyat aralığında bulabilirsiniz.


6 - RENAULT CLİO

Clio 1'in otomatik vitesli modellerini de bu fiyat aralığında bulabiliyoruz ancak fazla bir seçenek yok çünkü Türkiye'ye az gelmiştir. Sağlam sorunsuz arabalardır.


Bu fiyat aralığında alabileceğiniz sorunsuz otomatik vites arabaları derlemiş olduk. Aslında bundan daha fazla model var ancak o modeller ya Türkiye'de az miktarda bulunuyor ya da parça veya vites bakımından sorunlu arabalar oldukları için onları listeye eklemek istemedim. Umarım listemiz işinize yaramıştır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder