24 Nisan 2020 Cuma

30000 TL Araba Önerileri | Nisan 2020

  1 yorum
Merhabalar bu yazımızda 30 bin tl araba önerileri yapacağız. Bu parayla alabileceğiniz en sağlam, en sorunsuz arabaları listelemeye çalışacağız. Umarım bu makale işinize yarar ve istediğiniz paraya istediğiniz arabayı bulabilirsiniz.

20000 TL ARABA ÖNERİLERİ
10000 TL ARABA ÖNERİLERİ


30000 tl ile araba önerileri verirken biraz daha rahat oluyoruz çünkü bütçemiz 30 bin tlye çıkınca seçenekler artıyor ve temiz, düzgün araba bulmamız daha da kolaylaşıyor. O yüzden bu listede verdiğimiz arabaların çoğu, temizlerinin fiyatı olacaktır. Daha rahat alışveriş yapabilirsiniz.

Bu liste 20.000 - 31.000 tl aralığındaki arabalara göre listelenmiştir. Daha düşük fiyatlı arabalar arıyorsanız diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

1 - DACİA SOLENZA 

Ülkemizde bu arabayı bilen kişi sayısının oldukça az olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu araba Dacia Loganın gölgesinde kalmış ve pek tercih edilmemiştir. Ancak fiyatına göre oldukça sorunsuz ve temiz modelleri bulunuyor. 1.4 benzinli motora sahip olan bu araba 30 bin tl ile tercih edebileceğiniz güzel bir modeldir.


2 - FİAT ALBEA

Bu arabayı bilmeyeniniz duymayanınız yoktur diye düşünüyorum. Türkiye'nin en çok satan arabalarının arasında yer alıyor diyebilirim. Parça konusunda, motor konusunda sıkıntı çıkartmayacak bir arabadır. Çıkartsa bile parçalarını hem kolay hemde ucuz bir şekilde bulabilirsiniz.


3 - FİAT PALİO

Aynı şekilde Palio'da Türkiye'de en çok satılan arabalardan biridir. Hem uygun fiyatlı olması hem az yakması bu arabayı çekici kılıyor diyebiliriz. Yedek parça ve motor konusunda da sıkıntısı yoktur. Bu fiyat aralığında rahatça temiz arabalar bulabilirsiniz.


4 - FİAT MAREA 

Fiat'ın eski ama sevilen modellerinden biri olan Marea, genel olarak 25bin tl ile sahip olabileceğiniz bir arabadır. 1.6 ve 2.0 motorlu seçenekleri mevcuttur ancak en çok tercih edileni 1.6 motordur. Sağlam ve sorunsuz denebilecek bir arabadır.


5 - FORD FİESTA

Bu fiyata çok temiz "ağlayan surat, gülen surat" fiestalar bulabilirsiniz. 1.25 motoru en çok tercih edilen motorlardır. Performansı tatmin edici olsa bile benzinde biraz fazla yakacaktır. O yüzden lpg taktırmanız önerilir.


6 - FORD MONDEO 

Mondeo'nun ilk kasalarını bu fiyata satın alabilirsiniz. Ancak eski ve d segment bir araba olduğu için alırken daha dikkatli incelemenizde fayda vardır. Ancak 2.0 motorları sorun çıkartabilen bir motor değildir, sorunsuz denebilir.


7 - HONDA CİVİC 

Honda'nın sorunsuz bir marka olduğunu biliyorsunuzdur. Civic'de en çok satılan modelidir. Motor konusunda sizi sıkıntıya sokmayacaktır. Alırken kaporta aksamını iyi inceleyerek alırsanız sizin yararınıza olacaktır.


8 - HYUNDAİ ACCENT

20 bin tl araba önerilerimizde de bu modele yer vermiştik bu listemizde de yer veriyoruz. Çünkü bu fiyatlara 1.5 dizel accentler alabilirsiniz. Motoru sağlam ve atiktir. Ayriyeten az yakar, bu sayede de taksicilerin göz bebeği olmuştur.


9 - PEUGEOT 206

Ülkemizde en çok tercih edilen b segment araba modellerinden biridir kendileri. Bu fiyata 1.4 benzinli ve 1.4 dizel modellerini bulabilirsiniz. Özellikle 1.4 dizel modelleri oldukça az yakan bir arabadır. Bu arabaların elektrik aksamları çok çabuk arızalanabiliyor o yüzden alırken dikkat ederseniz yararınıza olacaktır.


10 - RENAULT MEGANE

1.6 Motor Meganları bu fiyatlara çok rahat bulabilirsiniz. Kendisi çok yaygın bir araba olduğu için parça vs. konusunda sorun yaşatmaz. Alırken de dikkat etmeniz gereken çok bir yeri yoktur.


11 - RENAULT LAGUNA 

Ülkemizde çokca tercih edilen Renault modellerinden biridir. Bu fiyata 2.0 motorları önerilir. Gayet sağlam ve temiz modeller var bu aralığa göre.


12 - TOYOTA COROLLA

Bu fiyata alacağınız en sağlam ve sorunsuz araç Namı Değer "EFSANE KASA" Corolladır. Bu arabanın hem piyasası hiç düşmez hemde sorunsuzluğu ile ünlü olmuş bir modeldir, gözünüz kapalı alabilirsiniz.


30000 TL araba önerileri listemiz bu kadardı. Umarım ki işinize yarayan bir liste oluşturabilmişizdir. 

1 yorum :