25 Nisan 2020 Cumartesi

15000 TL Araba Önerileri - Öğrenci Arabaları

  Hiç yorum yok
Selamlar arabaseverler, bu listemizde sizlere 15000 tl araba önerileri sunacağız. Hem maddi durumu kötü olan hemde öğrencilere uygun olan bu arabaları seçerken, en sorunsuz olanları seçmeye çalıştık. Malum ülkemizin durumundan dolayı da 15 bin tlye de pek bir araba yok açıkçası. O yüzden ince eleyip sık dokumamız lazım.

10000 TL ARABA ÖNERİLERİ

15 bin tl öğrenci arabaları

15 bin tlye araba almak artık çok zorlaştı. Çünkü bu paralara artık düzgün arabalar kalmadı. Araba berbat halde olsa bile yürüdüğü için 10 bin tl ediyor artık. O yüzden almadan önce kesinlikle detaylı bir kontrolden geçirin.

Bu liste oluşturulurken 10.000 - 16.000 fiyat aralığı kullanılmıştır.

1 - FİAT TEMPRA

Önceki listelerimizde de yer verdiğimiz bu araba, uygun fiyatı, performansı ve konforuyla bu fiyatlara alabileceğiniz nadir güzel arabalardan birisidir. Alırken kontrol edip almanız daha çok işinize yaracaktır. Çünkü bu arabanın daha temiz modelleri 20 bin tl civarlarında.


2 - FİAT UNO

Eğer geniş bir arabaya ihtiyacınız yoksa, bu araba bence bu listedeki alınacak en iyi arabadır. Hem fazla sorun çıkartmaz, çıkartsa bile hızlı bir şekilde çözüm bulunabilir. Az yakar çok kadar denilen cinstendir. Hem de bu fiyata oldukça fazla bir şekilde bulunuyor.


3 - FORD TAUNUS

En sağlam Ford modellerinden biridir o yıllara göre. Ülkemizde halen sıkca kullanılıyor bu modeller. Ancak şunu söylemem gerekir ki bu araba biraz fazla yakmaktadır. Ona göre almanız faydalı olacaktır.


4 - LADA SAMARA

O zamanki Lada modelleri arasında en sağlam ve en sorunsuz modeldir diyebiliriz. Yağını, suyunu koy ve yoluna devam et tarzında bir arabadır. Sizi yarı yolda bırakmaz.5 - SKODA FAVORİT

Bu araba için Lada Samara'nın kardeşi diyebiliriz. Dış görünüş ve motor bakımından çokça benzerlikleri vardır. Aynı şekilde sorunsuzluk konusunda da bir Dünya markası diyebiliriz.


6 - RENAULT MODELLERİ VE TOFAŞ MODELLERİ

15 bin tl alınacak araba denilince herkesin aklında Renault'un eski modelleri ve Tofaş serisi gelmektedir. Bu arabaları da alabilirsiniz ancak sorun çıkartma riskleri yüksektir. Listenin üst sıralarındaki  arabaları almanızı öneririm sizlere.

Bu listemizde bu kadardı umarım faydalanırsınız ve istediğiniz arabayı alırsınız.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder