22 Nisan 2020 Çarşamba

10000 TL Araba Önerileri | Nisan 2020

  Hiç yorum yok
Merhaba arabaseverler, bu makalemizde sizler için Nisan 2020'ye göre 10.000 tl bütçe ile araba önerileri yapacağız. Umarım bu makale işinize yarar ve bütçenize göre arabanızı bulup keyifle kullanırsınız.


Bu dönemde 10.000 tl araba almak için pek yeterli bir bütçe değil aslında. Çünkü artık hurdaya dönmüş arabalara bile 5000 tl istenen bir dönemde yaşıyoruz. Bu yüzden işimiz zor diyebiliriz. 10.000 tlye alacağımız arabadan pek de bir şey beklememiz gerek aslında. Kaportasında sorunlar olacaktır, motorunda sorunlar olacaktır illaki. Ancak motorunda az sorun bulunan ve bizim ayağımızı yerden kesecek arabalar bulabilir tabi ki.

Şimdi sizi daha fazla sıkmadan ve yormadan 10.000 tl ile araba önerilerimizi sıralamaya geçebiliriz.

Malum sarı siteye girip maximum fiyatı 11.500 tl yaparak arama yaparsanız bizim verdiğimiz araba modellerine ulaşabilirsiniz. Artık pazarlık yaparak da 10.000 tl civarlarına çekebilirsiniz fiyatları.

1 - LADA SAMARA

10 bin tl bütçe ile önerebileceğim ilk araba Lada Samara'dır. Bu arabanın orta halde kondisyonda olan modellerini 10.000 tl ile bulmak mümkün. Motoru sağlamdır ve çıkaracağı sorunları da uygun ücretlerle çözebilirsiniz.


2 - FORD TAUNUS 

Son zamanlarda takip ettiğim kadarıyla Ford Taunusların da piyasası gittikçe artıyor ve 15-20 bin tl aralığına geldi diyebilirim. Ancak 10 bin tl ile orta alt kondisyonda Ford Taunuslar bulabilirsiniz. Yakıtının biraz fazla olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.


3 - RENAULT BROADWAY 

10 bin tl bütçe ile bir sürü Broadway bulabilirsiniz keyfinize göre. Bu araçlar hem az yakacaktır hem de fazla sorun çıkarmayacaktır.


4 - RENAULT FLASH 

Bu bütçenin biraz üzerinde olsa bile yine de 10.000 tl civarına bulunabilecek bir araçtır. Ancak daha çok özen göstererek almanızı öneririm.


5 - RENAULT TOROS (R 12)

Ülkemizin en çok satılan araçlarından olan ve az yakımı ve dayanıklılığı ile bilinen Toros'u 10 bin tl bütçe ile alabilirsiniz ve keyifle kullanabilirsiniz.


6 - SKODA FAVORİT 

10 bin tl bütçe ile alınabilecek bir diğer araba ise SKODA FAVORİT. Bu araçlar da gayet dayanaklı ve sorunsuzdur. Bu fiyata güzel arabalar bulabilirsiniz.


7 - TOFAŞ SERİSİ

Bu fiyata hepinizin bildiği ve ülkemizde nerdeyse herkesin anısının olduğu TOFAŞ gurubu arabalar var. 10 bin tl bütçe ile KARTAL, ŞAHİN, DOĞAN, MURAT, ŞERÇE modellerini alabilirsiniz. Herhangi bir sorun durumunda ise zaten çok çok uygun fiyatlara halledilebiliyorlar.


Maalesef ki 10 bin tl bütçe ile bu tarz arabalar alınıyor. Alırken çok yüksek beklentileriniz olmaz ise daha mutlu olabilirsiniz. Çünkü bu arabalar sadece ayağınızı yerden kesecektir. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder